loading...

مرجع رسمی مقالات لوازم آرایش

بازدید : 1
شنبه 8 فروردين 1399 زمان : 2:37

بهترین مارک کرم پودر
به کار گیری خطا از کرم‌ پودر یا این که کانسیلر پوست‌ چهره‌تان را غیر طبیعی و ایرادهای آن را اضافه نمایان میکنند. کرم‌ پودر زدن هم تکنیک‌های یگانه خودش را داراست. مقاله تحت را بخوانید تا مانند آرایشگرهای‌هالیوودی، ماهر کرم پودر بزنید

ماهر کرم پودر بزنید
سیندا واتسون آرایشگر مشهور نیویورکی میگوید: انگیزه کرم‌پودر و دیگر کرم‌‌های پوشاننده تغییر تحول رنگ پوست وجود ندارد بلکه صرفا انگیزه پوشاندن عیب و ایرادها و غیریکنواختی‌های پوست میباشد تا پوست تماما یک دست شود.
خیلی از ما دقیقا نمی‌دانیم که چطور می‌بایست کرم‌پودر را بزنیم که صورتمان را غیر طبیعی یا این که مسن نکند، خیلی‌ها عوض اینکه رنگ پوست را یکنواخت نمایند با به کارگیری اشتباه از کرم‌ پودریا کانسیلر پوست‌ چهره‌شان را غیرطبیعی و ایرادهای آن را بیش تر نمایان مینمایند در حالی که کرم‌پ ودر زدن هم تکنیک‌های یگانه خودش را داراست. مقاله تحت را بخوانید تا بدانید شیوه این خانم آرایشگر برای کرم‌ پودر زدن چه میباشد.


اضافه بدانید : کدامیک صورت را جوانتر نشان می‌دهد کرم پودر یا این که پنکیک؟!


با دقت به جور پوست کرم‌ پودر گزینش نمایید
در صورتی‌که پوست درخشان دارید
افرادی که پوست درخشان و شفافی دارا‌هستند یعنی پوست‌هایی که مثل آینه می‌درخشند البته گهگاه هم جوش‌های ریزی در آن چشم میشود بهتر میباشد پس از زدن ضد آفتاب منحصربه‌فرد پوست از پنکیک مصرف شود به دلیل آن که در‌این مواقع پنکیک هم توان پوشانندگی نیکی برای جوش‌ها داراست و هم اینگونه پوست‌ها را برنا‌خیس نشان خواهد بخشید که ولی نباید هیچگاه پنکیک را بدور دیده‌ها زد بلکه فقط با گذاشتن و برداشتن پد پوست را بایستی پاره‌‌‌ای مات کرد.

اردمی


در حالتی که پوستی کدر دارید
در صورتی‌که پوستی کدر و دارنده جوش و همچنین لک‌های ارثیه از جوش دارید، در آغاز ضدآفتاب فاقد چربی خویش را بزنید، آن‌گاه از یک کرم‌ پودر خوب که قابلیت و امکان پوشانندگی نیکی دارااست به کارگیری کرده و تمام نقاط پوست را با آن بپوشانید و با جنبش آهسته ضربه زدن آن را کاملا روی پوست بخوابانید و در آخر فعالیت آرایش و پیرایش هم پد یا این که به عبارتی ابر پنکیک را برداشته و با جنبش گذاشتن و برداشتن روی پوست، آن را پاره‌‌‌ای از براقی به ماتی برسانید.


درصورتی که پوست چربی دارید
هنگام خرید کرم پودر مسلما به لیبل آن توجه کنید که روی آن کلمه ( oil free ) یا این که ( matt ) مندرج باشد. در غیر این فیس خیر صرفا براقی پوست شما‌را تشدید می‌کند بلکه می‌بایست خودتان را برای زدن جوش‌های بدتر مهیا کنید. کرم پودرهای مایع یا این که جامد با بیس آب و پنکیک‌های خشک گزینش خیر و خوبی برای به کارگیری روزانه شماست. در شرایطی‌که که پوست‌تان نیاز به یک پوشش توانا‌خیس داراست پیشین از زدن کرم مایع با یک پد مرطوب یک لایه از فون خشک ( آکوا ) روی پوست‌تان بزنید.


مرحله اولیه ماهر کرم پودر زدن : رنگ کرم پودر مطلوب پوست چهره تان گزینش نمایید

هنگام خرید برای آزمایش رنگ کرم‌پودر بایستی ۳رنگ در حدود رنگ پوست‌تان را روی خط فک ذیل خویش بمالید، سپس در روشنایی طبیعی ملاحظه کنید که آیا هنوز خط آرایشی چشم میگردد یا این که خیر؟ چنانچه رنگ صحیح را تعیین کرده باشید خطی نباید باقی‌مانده باشد. کرم‌پودری برای شما مطلوب میباشد که هنگامی‌به خط فک زیر مالیده شود، خط آرایشی در بین گردن و چهره به وجود نیاید.


مرحله دوم ماهر کرم پودر زدن : پوست چهره تان را زیرسازی نمائید

اولیه از کلیه بایستی با یک کرم یا این که لوسیون مرطوب‌ کننده عمل را استارت فرمایید. در حالتی که پوست چرب یا این که حتی عادی دارید قطعا از مرطوب‌ کننده سوای چربی استعمال فرمائید. مرطوب‌ کننده سبب میشود کرم‌ پودر، بهتر روی پوست بخوابد و دوام بیشتری هم داشته‌ باشد.


مرحله سوم ماهر کرم پودر زدن : نقطه‌‌‌ای کرم پودر بزنید

به طور نقطه‌ای روی پیشانی، زنخدان، بینی و گوشه‌های بینی پاره‌‌‌ای کرم‌پودر را بگذارید، معمولا بیشترین تغییر‌و تحول رنگ در راءس رخ میباشد به همین برهان می‌بایست در‌این حیطه بیشترین پوشش را تولید فرمایید، تمرکز اضافه را روی این نصیب بگذارید، با انگشت کرم را با یه خرده فشار روی پوست بمالید.


مرحله چهارم ماهر کرم پودر زدن : حال نوبت کانسیلر میباشد

هر حیطه‌ای از پوست که مقداری تیره ‌میباشد به خصوص پایین دیده‌ها بایستی با کانسیلر پوشانده‌ شود، با برس کوچک و ظریفی دقیقا پایین پلک زیر را با تکان به سمت بینی کانسیلر بزنید. حواستان باشد که کانسیلر بایستی یک رتبه پر‌نور‌خیس از کرم‌پودر باشد.


مرحله پنجم ماهر کرم پودر زدن : هم اکنون با یک برس وسیع و پرزدار به طور پودر بزنید

چنانچه دوست داشته‌باشید میتوانید یک پودر برنزه تعیین نمایید، در حوالی استخوان‌های چهره یعنی خط فک، خط پرورش موها و شقیقه‌ها طولانی تر تمرکز نمایید، زیرا این بخشها پررنگ‌اند و آفتاب بیشتری می‌خورند بایستی نسبت به دیگر جاهای پوست تیره‌خیس باشند.


مرحله ششم ماهر کرم پودر زدن : ناحیه T صورتتان را فراموش نکنید

حیطه T یعنی پیشانی و بینی معمولا از مناطقی می‌باشند که یه خرده درخشان‌ترند به همین عامل برای تصاحب کردن این براقی بایستی از یک پودر مات به کارگیری نمائید، با یک برس وسیع بینی، پیشانی و زنخدان را با پودر بپوشانید.

اسباب آرایش و پیرایش فردی
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 2

آمار سایت
 • کل مطالب : 22
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 1
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 1
 • بازدید ماه : 4
 • بازدید سال : 5
 • بازدید کلی : 5
 • کدهای اختصاصی